MAGO na konferencji Innovation Day

We wtorek 25 października w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się konferencja Innovation Day. Wydarzenie zorganizowało wydawnictwo Fisher Trading Group, właściciel magazynu Hurt i Detal oraz portalu Wiadomości Spożywcze. Tegoroczna edycja była poświęcona „Zrównoważonym innowacjom w nowoczesnym biznesie”, MAGO było jednym z jej partnerów.   
 

    

W ramach konferencji, grono ekspertów złożone zarówno z przedstawicieli największych sieci handlowych, jak i producentów FMCG oraz dostawców nowych technologii dla sektora retail dyskutowało m.in na temat roli innowacji w rozwoju biznesu, rynkowych trendów oraz kierunków rozwoju handlu detalicznego. MAGO reprezentowali w panelach Maciej Czapiewski i Michał Pajączek. 

   

    

Michał Pajączek, CEO wchodzących w skład Grupy MAGO spółek HemiTech i HemiLab był uczestnikiem panelu „Innowacyjna marka i jej pozycjonowanie pod względem zrównoważonego rozwoju, czyli co jest ważne dla konsumenta?” Nasz ekspert, posługując się przykładem elektronicznych etykiet udowodnił, że innowacja jest zrównoważona wtedy, kiedy jej wdrożenie opiera się na właściwym rachunku ekonomicznym, czyli przynosi możliwie najwyższą korzyść, przy możliwie najniższym koszcie. Odwołał się także do DSM, czyli Cyfrowej Mapy Sklepu – systemu do zarządzania asortymentem jako do rozwiązania, które znakomicie wpisuje się w definicję zrównoważonej innowacji, przynosi bowiem wymierne korzyści zarówno retailerowi, jak i konsumentowi.  

  

    

Z kolei Maciej Czapiewski, dyrektor ds. Nowych Technologii MAGO podczas panelu „Zrównoważona organizacja. Jak zbudować model biznesowy ukierunkowany na zrównoważony rozwój i innowacyjność?” zobrazował wielowymiarowe podejście Grupy MAGO do innowacji skierowane nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz naszej organizacji. Podkreślił także przy okazji rolę, funkcjonującej od 2021 roku, Akademii MAGO, która angażuje pracowników różnego szczebla w budowanie filozofii i strategii Grupy MAGO   

  

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.