MAGO S.A & MGL na targach Modernlog w Poznaniu

W dniach 30.05 – 03.06 na terenie MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) w Poznaniu odbyły się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022. Stałym elementem tej największej w Europie Środkowo-Wschodniej imprezy wystawienniczej są pokazy procesów magazynowych w specjalnej strefie In4Log. Celem tej części wydarzenia jest zaprezentowanie, jak dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, automatyzacji i wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań można zoptymalizować gospodarkę magazynową. Na potrzeby aranżacji minicentrum logistycznego w przestrzeni targowej, system regałów wysokiego składowania HX dostarczył producent techniki magazynowej firma MGL w kooperacji z MAGO S.A

Regały paletowe to główny element wyposażenia technicznego każdego magazynu. Dlatego właśnie od montażu konstrukcji regałowej rozpoczęto budowę strefy In4Log. W jej centrum stanęły 3 sekcje regału HX. Trzypoziomowe, o wysokości 4,4 m każda. Pierwsza została wykorzystana do przechowywania, zaś z udziałem dwóch kolejnych zaprezentowano operacje związane z kompletacją i wydawaniem towaru. Drugi poziom podwójnej sekcji wyposażono w specjalne szyny grawitacyjne, po których w płynny i niewymagający siły fizycznej sposób, przesuwały się małe pojemniki do kompletacji. W górnej części każdego regału umieszczono tabliczki służące do numerowania ciągów regałowych, zaś każda z nóg została zabezpieczona odbojnikiem – czołowym lub narożnym. Ponadto, zgodnie z normami bezpieczeństwa, w pojedyncze sekcje regałowe zostały zamontowane wykrzyżowania poziome i pionowe. Podczas pokazów na żywo przedstawiono trzy podstawowe procesy magazynowe:  przyjęcie, składowanie oraz wydanie

 

Wydarzenie było dla MAGO nie tylko okazją do zaprezentowania flagowego produktu w kategorii regałów paletowych, ale także znakomitą przestrzenią do odbycia wielu ważnych spotkań i rozmów. Zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

Udział w branżowych wydarzeniach to istotny element budowania świadomości marki oraz relacji z partnerami biznesowymi. Podczas targów w jednym czasie i miejscu gromadzi się wiele osób zainteresowanych określoną tematyką, co stwarza doskonałą okazję do bezpośredniego zaprezentowania oferty i pozyskania wiedzy, na temat konkretnych oczekiwań klientów. MODERNLOG to jedna z najważniejszych w Polsce imprez wystawienniczych, którą odwiedzają tysiące gości z kraju i zagranicy, dlatego jako dostawca wyposażenia magazynowego z przyjemnością wzięliśmy w niej uczestniczyliśmy– mówi Tomasz Ławiak, Product Manager kategorii Regałów Magazynowych MAGO S.A.

Zaprezentowany podczas targów MODERNLOG System regałów paletowych wysokiego składowania HX to w głównej mierze ramy i trawersy, których połączenie tworzy konstrukcję nośną regałów. Idealnie dopasowanych wymiarami do przechowywania towarów składowanych na paletach.

System HX został zaprojektowany tak, aby w łatwy sposób budować segmenty o różnej długości i głębokości, z których następnie tworzy się ciągi dopasowane do dowolnej przestrzeni magazynowej. Każdy segment może posiadać różną ilość poziomów składowania o zróżnicowanej nośności.  Dużą zaletą regałów HX jest łatwy montaż i demontaż przy użyciu połączeń śrubowych i zaczepowych oraz możliwość ponownego wykorzystania elementów konstrukcyjnych i łatwy sposób rozbudowy posiadanych już regałów.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.