„Złota Innowacja” 2022 dla linii modułowych boksów kasowych QUBE.

Nowa modułowa linia kas samoobsługowych QUBE zdobyła nagrodę Złota Innowacja Retail 2022 w czwartej już edycji konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail. Celem plebiscytu jest wyłonienie najbardziej nowatorskich produktów i usług, które w ostatnim roku rewolucjonizowały podejście do zakupów, uatrakcyjniały rynek spożywczy czy poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów. 

 

 

Rozdanie statuetek Złotych Innowacji było zwieńczeniem konferencji Innovation  Day, które miała miejsce 25 października w Teatrze Kamienica w Warszawie. Konkurs jest podzielny na dwie kategorie – FMCG i Retail. W pierwszej nagradzane są najlepsze produkty z sektora FMCG, zaś część retailowa koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach i narzędziach dla handlu detalicznego.

 

Spośród zgłoszonych ponad pięćdziesięciu innowacji wspierających retail kapituła konkursowa wyłoniła 12 laureatów. W kategorii Wyposażenie sklepowe – linia kasy zwycięzcą i laureatem statuetki Złota Innowacja Retail 2022 została modułowa linia kas samoobsługowych QUBE. Jurorzy docenili niezwykłą elastyczność naszego rozwiązania, umożliwiającą konfigurowanie i dopasowywanie urządzenia do indywidualnych potrzeb danej placówki handlowej.

  

Nagrodę odebrał Andrzej Kutyła, Dyrektor Zarządzający ds. Komercji Grupy MAGO S.A. 

  

Linia kas samoobsługowych QUBE to uniwersalne rozwiązanie, które dzięki swojej modułowej konstrukcji sprawdzi się we wszystkich formatach sklepów od hipermarketów po najmniejsze placówki handlowe typu convenience. Dla tych ostatnich, w których klienci korzystają z koszyków, przeznaczony jest kompaktowy boks QUBE Light, zaś do hipermarketów, w których również klienci z dużymi wózkami preferują samoobsługę, stworzono QUBE Long. Charakteryzuje się on powiększonym blatem towarowym oraz przestronnym, polem odkładczym, w którym swobodnie zmieści się nawet kilka toreb na zakupy.

  

Z linią QUBE optymalna organizacja strefy samoobsługowej jest wyjątkowo prosta, bo za każdym razem produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Zarówno pod względem wymiarów poszczególnych elementów, wyposażenie dodatkowego, jak i koloru obudowy. Wariant QUBE Forsa jest wyposażony zarówno w terminal płatniczy jak i moduł płatności gotówkowej. Oferta handlowa jest bardzo elastyczna – klient może złożyć zamówienie w różnych modelach sprzedaży – sama obudowa, obudowa + hardware, obudowa + hardware + software. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO