Nowa realizacja dla PSB Mrówka Prabuty

W zeszłym roku odbyło się otwarcie 354. Mrówki w Prabutach, kilkutysięcznym miasteczku płożonym we wschodniej części województwa pomorskiego. Inwestorem jest Spółka RR Mrówki Sp. z o.o., która posiada już 4 obiekty pod marka PSB.

Sklep PSB Mrówka o powierzchni blisko 1500 m2 oraz ogród o powierzchni 800 m2 zostały wyposażone w rozwiązania MAGO.

Nowopowstały market wyposażyliśmy w regały paletowe wysokiego składowania, które zintegrowaliśmy z naszym niezawodnym systemem regałów sklepowych – MEGA. Na tej samej przestrzeni, zorganizowana została handlowa ekspozycja artykułów, a nad nią przestrzeń do magazynowania towarów. Rozwiązanie MAGO wpływa nie tylko na optymalizację przestrzeni, ale również skraca czas potrzebny na uzupełnienie braku towarów na półkach oraz jest idealnie dopasowane do sklepów formatu DIY.

 

Na zewnątrz marketu została utworzona dodatkowa strefa ekspozycyjna towarów – umożliwił to nasz niezawodny system regałów wiatrowych z zadaszeniem. Dzięki temu sklep zyskał dodatkową powierzchnię magazynową.

Do sklepu Mrówka w Prabutach dostarczyliśmy również w pełni zoptymalizowane rozwiązania dla strefy płatności, boksy kasowe MAGO Q5.

Dziękujemy PSB Mrówka za zaufanie i możliwość realizacji kolejnego, udanego projektu.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.