Nowy market 3W Platforma Budowlana z regałami MAGO!

Miło nam poinformować, że kolejny market Grupy 3W, lidera na rynku sprzedaży materiałów budowlanych w Polsce, został właśnie otwarty przy ul. Trakt św. Wojciecha 39 w Gdańsku. 

Grupa 3W to krajowy lider w swojej branży oraz dostawca dla klientów profesjonalnych: małych, średnich wykonawców oraz deweloperów na terenie całego kraju.

Aranżacja przestrzeni handlowej marketu 3W została powierzona naszej firmie. Eksperci z MAGO dobrali rozwiązania ekspozycyjne, dostosowane do potrzeb klientów jak i personelu marketu budowlanego. Zastosowaliśmy w 3W nasze funkcjonalne systemy regałowe NX MINI, które zintegrowaliśmy z regałami MAGO MEGA. Sala sprzedaży została wzbogacona o praktyczne rozwiązania ekspozycyjne, m.in.: kosze wieszane, separatory, wieszaki i dedykowane ekspozytory.

Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest strefa magazynowa zorganizowana na regale NX, którą zabudowaliśmy drzwiami przesuwnymi. jednocześnie, na drzwiach powstała przestrzeń na  grafiki wizualnego merchandisingu, co ułatwia podjęcie decyzji zakupowych przez klientów. Partnerska współpraca z naszym klientem oraz nasze innowacyjne podejście do ekspozycji sprawiło, że market 3W jest  miejscem nie tylko funkcjonalnym, ale również bardzo estetycznym i przyjaznym dla klienta.

Dodatkowo, na regałach zastosowaliśmy kraty boczne w celu stworzenia specjalnej ekspozycji towarów na czołach regałów – tzw. dostawek. Dzięki takim rozwiązaniom eksponowane produkty są jeszcze bardziej widoczne i przyciągające wzrok, co ułatwia klientom znalezienie potrzebnych materiałów budowlanych, a tym samym sprzyja zwiększeniu sprzedaży. 

Jesteśmy przekonani, że market 3W Platforma Budowlana w Gdańsku przy ul. Trakt św. Wojciecha 39 stanie się doskonałym miejscem zaopatrzenia dla branży budowlanej w regionie i przyciągnie liczne grono klientów. Zapraszamy serdecznie do nowopowstałego sklepu. 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO