OPŁATOMATY MAGO W SALONACH TOYOTY

 

Opłatomaty MAGO już od dłuższego czasu doskonale sprawdzają się w urzędach oraz jednostkach administracji publicznej i sądach, a obecnie wdrażamy je w salonach samochodowych.

Opłatomaty MAGO umożliwiają samoobsługowe realizacje płatności. To niezwykle praktyczne rozwiązania, za pomocą których łatwo i szybko można samodzielnie wykonać opłatę gotówką lub bezgotówkowo za pomocą karty lub telefonu. Cały proces odbywa się bez udziału obsługi punktu.

Główną zaletą opłatomatów jest wygoda i oszczędność czasu. Zamiast tracić czas na stanie w kolejce do kasy, wystarczy podejść do opłatomatu MAGO i dokonać płatności.

To idealne rozwiązania dla punktów handlowych i usługowych, sklepów czy punktów obsługi klienta. Pozwalają sprzedawcom i usługodawcom na usprawnienie procesów: obsługi klientów, optymalizację kosztów obsługi kasowej oraz możliwość realizacji płatności, również poza godzinami pracy placówki.

Konstrukcja opłatomatów zapewnia outsourcing usług konwojowania gotówki, dzięki dostosowaniu urządzeń do obsługi przez firmy CIT (cash-in-transit) i oprogramowania do współpracy z firmami sektora finansowego. Pieniądze wpłacane do urządzeń niezwłocznie trafiają na rachunek firmowy, a odbiór gotówki realizowany jest przez wyspecjalizowane podmioty.

Niekwestionowaną korzyścią jest fakt, że punkt handlowy może przyjmować płatności gotówkowe, jednocześnie nie prowadząc żadnych czynności związanych z jej obsługą.

Uruchomienie opłatomatu w punkcie sprzedaży wiąże się z oszczędnościami, zwiększeniem płynności procesów oraz polepszeniem jakości obsługi klientów. To również remedium na braki kadrowe

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO