OTWARCIE SKLEPU CASTORAMA W BYDGOSZCZY

W czerwcu br. została otwarta Castorama w Bydgoszczy przy ul. Szajnochy 1. To już 79 placówka brytyjskiej sieci w kraju. Powierzchnia obiektu wynosi 15 500 m2, z czego sama sala sprzedaży zajmuje prawie 11 000 m2.

MAGO wyprodukowało, a następnie zmontowało wszystkie regały na sali sprzedaży oraz w magazynie. W nowej Castoramie zainstalowaliśmy wyposażenie oparte o sprawdzone i niezawodne systemy MAGO: regały z integracją, gondole w systemie MONOS oraz boksy kasowe. Sklep o tak dużej powierzchni to prawie 1200 ram regałów magazynowo – sklepowych, ponad 200 profili regałów typu gondola, ponad 1 000 trawersów, aż 1500 półek.

Market budowlany w Bydgoszczy jest pierwszym sklepem Castorama w Polsce, w którym stanęły regały UX w zastosowaniu zewnętrznym UW. System UX tworzy rodzina regałów stałych, paletowych przeznaczonych do wysokiego składowania na otwartej przestrzeni. Konfiguracja regału UX w Bydgoszczy została dopasowana do konkretnych wymogów klienta, a następnie poddana analizie obliczeniowej, która weryfikuje potencjalne zagrożenia i uwzględnia lokalne warunki klimatyczne, w celu zapewnienia wymaganej nośności, stateczności i bezpieczeństwa użytkowania konstrukcji.

Dziękujemy firmie Castorama za możliwość realizacji tego projektu.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z realizacji.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.