SYSTEM REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH HX W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM OBI

Za nami kolejna realizacja dla firmy OBI. W pełni zaaranżowaliśmy i wyposażyliśmy Centrum Dystrybucyjne w Natolinie o powierzchni około 50 tys. m2 w system regałów wysokiego składowania serii HX. Projekt aranżacji tego obiektu został przygotowany w oparciu o wymagania klienta oraz m.in. o oczekiwane obciążania trawersów i wytrzymałość posadzki magazynu.

Idea naszego niezawodnego systemu regałowego HX polega na możliwości tworzenia ciągów regałowych składających się z jednego, dwóch i wielu segmentów, z możliwością różnej liczby poziomów składowania na każdym z nich. Montaż wszystkich elementów obywa się wyłącznie przy użyciu połączeń śrubowych i zaczepowych, co daje możliwość ponownego wykorzystania składników systemu.

Konfiguracja regałów magazynowych – rozstaw słupków, belek, wysokości poziomów składowania, wzajemne położenie ciągów regałowych oraz niezbędne wymiary zostały ustalane w oparciu o zapotrzebowanie klienta, z uwzględnieniem dopuszczalnego obciążenia konstrukcji oraz warunków zapewniających jej stateczność. Ostatecznie uzyskaliśmy blisko 34 tys. miejsc paletowych.

Dziękujemy firmie OBI za zaufanie.

Więcej o regałach magazynowych wysokiego składowania HX znajdziecie TUTAJ

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z realizacji.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.