Elementy bazowe – Regały Magazynowe i z Integracją

MAGAZYNOWANIE NA WYSOKIM POZIOMIE

Nasza oferta obejmuje pełną gamę konstrukcji wysokiego składowania. Oprócz regałów paletowych oraz z integracją, dostarczamy regały wspornikowe, zewnętrzne,  oraz konstrukcje specjalnie przystosowane wykorzystywania w strefach sejsmicznych. 

Kompleksowo i w pełni profesjonalnie realizujemy każde zamówienie, dostarczając pełną gamę akcesoriów a także oferując mniej typowe elementy jak np. antresole. Nasi specjaliści za każdym razem opracowują dokumentację techniczną, realizują obliczenia uwzględniając miejsce składowania, obciążenia oraz wszystkie pozostałe czynniki mające wpływ na konstrukcję. 

Nasza w pełni zautomatyzowana fabryka w Rawie Mazowieckiej specjalizuje się w produkcji konstrukcji ciężkich. Realizujemy także rozbudowane wielopoziomowe konstrukcje, wykorzystywane w centrach logistycznych. 

NASZE ATUTY:

 • Pożądane, powszechnie stosowane i cenione europejskie wzory regałowe
 • TUV certyfikat – zatwierdzone systemy i rozwiązania

Regały wysokiego składowania

Więcej mocy na metr kwadratowy

Regały serii HX standardowo pozwalają na tworzenie zabudowy do 12 m wysokości, ale rzeczywistym górnym ograniczeniem jest jedynie wytrzymałość i sztywność całej konstrukcji, która jest każdorazowo indywidualnie weryfikowana. System tworzy rodzina regałów stałych ramowych, półkowych, z półkami stałymi, przeznaczonych do wysokiego składowania oraz koncepcji dyskontów budowlanych. 

Dostępne typoszeregi wymiarowe elementów pozwalają na składowanie palet o różnych wymiarach, w zależności od potrzeby, w układzie podłużnym bądź poprzecznym. Nasza oferta obejmuje także wiele akcesoriów umożliwiających bezpieczne przechowywanie elementów o specyficznych wymaganiach. Bezpieczeństwo i jakość konstrukcji systemu HX potwierdza certyfikat GS niemieckiej jednostki badawczej TUV Rheinland.

 

 1. Profile

  Ramy mogą być budowane z kilku typów słupów wykonanych z perforowanych otwartych profili stalowych o wymiarach zewnętrznych 82 × 70, 102 × 70 i 122 × 70

   

 2. Trawersy

  Trawersy prostokątne (oparte na zamkniętych profilach lub składane z dwóch ceowników) o szerokości 40 lub 50 mm oraz trawersy schodkowe (oparte na profilach zamkniętych)

 3. Odbojniki

  Poza odbojnikami czołowymi i narożnymi stosujemy także belki odbojowe.

 4. Akcesoria

  Seria regałów HX używana głównie do realizacji magazynów wysokiego składowania może być wykorzystywana również do organizowania przestrzeni sprzedażowej.Nasza bogata gama akcesoriów doskonale spełnia funkcje ekspozycyjno-sprzedażowe w  obiektach typu dyskont budowlany i DIY.

REGAŁY Z INTEGRACJĄ

 

Elementy zaprezentowanych poniżej systemów pozwalają na wygodne tworzenie tzw . „Integracji”, czyli wbudowanie w regał paletowy (z wykorzystaniem elementów wspólnych) lekkiego regału półkowego. Konstrukcja taka zapewnia wykorzystanie dużej nośności regału paletowego do składowania lub ekspozycji towarów na wysokości powyżej 2,2 – 2,5 m, a w dolnej części zrealizowania ekspozycji i sprzedaży ze standardowego regału sklepowego.Bezpieczeństwo i jakość naszych systemów potwierdza certyfikat GS niemieckiej jednostki badawczej TUV Rheinland dla systemów HX i NX.  

 

 1. Profile

  Regały integracją obejmują typoszereg konstrukcji tworzonych w oparciu o ramy zbudowane ze słupów o przekroju prostokątnym. W zależności od systemu, konstrukcje budowane są w oparciu o wymiar słupa 55×40 mm dla systemu NX mini, lub 70×80 mm dla NX HD.

 2. Trawersy

  Belki (trawersy) są głównymi podłużnymi elementami, tworzącymi podstawową strukturę nośną konstrukcji regałów z integracją.

  Konstrukcyjnie trawersy zbudowane są z różnego rodzaju profili stalowych, z przyspawanymi na końcach odpowiednio ukształtowanymi łapami, zapewniającymi właściwe zamocowanie w perforacji słupów ram.Oferujemy szeroki wachlarz belek (trawersów), pozwalający na precyzyjne dopasowanie konstrukcji regału do indywidualnych potrzeb.

 3. Półki

  Jeżeli towary przeznaczone do składowania na regałach nie są umieszczone na paletach konieczne staje się wykorzystanie dodatkowych elementów, z których utworzone zostają różnego rodzaju półki. W zależności od indywidualnych wymagań dostarczamy półki z laminowanych płyt wiórowych, półki panelowe z blachy stalowej oraz, umożliwiające swobodny spływ wody z systemów gaśniczych, półki panelowe perforowane i kraty z drutu stalowego.

   

 4. Akcesoria

  W zależności od potrzeb możliwe jest wpięcie elementów regału półkowego (tyły, wsporniki) bezpośrednio w perforację słupów ramy lub w perforację specjalnych elementów integrujących – adapterów.  Do tak utworzonych konstrukcji stosować można pełną gamę  akcesoriów właściwych dla systemów sklepowych.

   

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO