REMODELING francuskiej sieci SYSTEM U

SYSTEM U to francuska spółdzielnia detalistów zrzeszająca około 2000 sklepów różnych formatów: hiper- i supermarketów.
Obecnie razem z naszym francuskim oddziałem MAGO realizujemy remodeling kilkunastu sklepów tej sieci.

Cały proces odbywa się w trakcie regularnej pracy sklepu. Zmieniana przestrzeń handlowa jest odgradzana, remontowana i przygotowana do nowej aranżacji. Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowych rozwiązań ekspozycyjnych zgodnie z konceptem sieci SYSTEM U.
Dlatego w celu lepszego wyeksponowania konkretnej kategorii produktowej opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele atrakcyjnych zwieńczeń oraz zabudów regałowych opartych o nasz niezawodny system regałowy MAGO CX/P25

Do działu kultura (książki, płyty, podręczniki dla dzieci) dostarczyliśmy specjalnie zaprojektowane półki na bazie CX/P25.

W dziale ogród zamontowaliśmy dedykowane dostawki (tzw. końcówki regałowe) z drewnianymi półkami oraz ze zwieńczeniem w formie ramki z nadrukiem, których celem jest zwiększenie atrakcyjności ekspozycji roślin ozdobnych oraz kwiatów. Przyciągająca uwagę kupujących ekspozycja wyposażenia kuchni i akcesoriów do jadalni została zbudowana na podstawie systemu CX/P25.

Efekt aktualnie modnej ekspozycji w stylu klasycznej drewnianej kuchni został osiągnięty poprzez połączenie metalu z drewnopodobnymi płytami. Wybór jasnych barw został repodyktowany celem polepszenia optycznego odbioru całej strefy i zwrócenia szczególnej uwagi klientów na eksponowane towary. Uwagę zwraca bardzo atrakcyjna sekcja z winami, w której regały MAGO CX/P25 również zostały połączone z drewnopodobnymi płytami. 

Dodatkowo odpowiedzialni byliśmy za organizację procesów logistycznych i realizację montażu. Po więcej informacji o naszych sprawdzonych systemach regałowych zapraszamy tutaj

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO