Remodeling hipermarketu TAM TAM

TAM TAM, największy hipermarket w Łucku na Ukrainie został właśnie otwarty.

 

Po kilku miesiącach przebudowy, pod koniec czerwca br. w ukraińskim centrum handlowym Port City, w zupełnie nowej aranżacji, został otwarty hipermarket TAM TAM.

Realizacja projektu była okresem ciężkiej pracy dla MAGO i spółek z grupy. Cel jaki został nam wyzaczony przez włodarzy TAM TAM to przebudowa starego sklepu na nowy, który będzie ekskluzywnym hipermarketem dla całej rodziny.

Ponadto klient wymagał kompleksowej obsługi, która dotyczyła różnych obszarów: kompleksowego projektu, wykonania wyposażenia regałowego, realizacji oświetlenia: przestrzeni sklepu i regałów, boksów kasowych: tradycyjnych i samoobsługowych oraz usługi montażu. Przy tym projekcie powstało wiele rozwiązań „szytych na miarę”, które wpisały się w oczekiwania klienta.

 

Uwagę w nowym hipermarkecie TAM TAM zwraca designerskie oświetlenie zaprojektowane i wyprodukowane przez spółkę z grupy MAGO – firmę Danler.

Specjalnie zaprojektowane oprawy LED od linii świetlnych, po okręgi i połączone zatrzaskami figury geometryczne przypominające plastry miodu w wyjątkowy sposób porządkują przestrzeń na sali sprzedaży. Z kolei w celu lepszej ekspozycji asortymentu zainstalowane zostało oświetlenie podpółkowe.

 

W nowo otwartym sklepie w Łucku nie mogło zabraknąć nowoczesnej samoobsługowej strefy płatności – MAGO DAISY. Strefa ta składa się z 4 kas samoobsługowych z obsługą płatności bezgotówkowych oraz jednej stacji płatniczej do płatności gotówkowych połączonej ze stanowiskiem asystenta sprzedaży. Asystent również może przyjmować płatności gotówką.

Dodatkowo przestrzeń samoobsługowa została wyposażona w stanowisko do dezaktywacji zabezpieczeń produktów oraz zasobniki na wyroby tytoniowe.

Całość strefy jest ogrodzona, a wyjście zabezpiecza elektroniczna bramka, która jest otwierana tylko dla klientów, którzy opłacili swoje zakupy.

 

Dzięki nowatorskiej konstrukcji MAGO DAISY asystent sprzedaży znajduje się w środku strefy zakupów samoobsługowych, a klient nigdy nie jest sam – minimalizujemy w ten sposób obawę klienta przed korzystaniem z systemu.

Strefa DAISY zajmuje mniej miejsca na sali sprzedaży niż tradycyjna strefa boksów samoobsługowych. Oprogramowanie DAISY zostało zoptymalizowane pod kątem szybkości skanowania zakupów, co pozwala skrócić czas obsługi klienta.

 

Sukces realizacyjny projektu TAM TAM to efekt połączenia kompetencji i umiejętności MAGO ze spółkami z grupy: DANLER i HemiLab. Cały proces przebudowy marketu odbywał się przy otwartym sklepie dla klientów. Poszczególne strefy na sali sprzedaży były zamykane i odgradzane, a następnie przebudowywane i aranżowane na nowo.

 

Jest nam niezmiernie miło, że pomimo istnienia wielu lokalnych dostawców rozwiązań wyposażenia sklepowego to grupie MAGO powierzono remodeling sklepu TAM TAM.

Warty podkreślenia jest fakt, że współpraca pomiędzy spółkami grupy MAGO daje nam znaczącą przewagę konkurencyjną oraz ułatwia pozyskiwanie wielozadaniowych projektów.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.