Firma MAGO od ponad 30 lat wspiera biznes swoich klientów. Oferujemy rozwiązania związane

z organizacją funkcjonalnej przestrzeni handlowej, bezpieczeństwem zakupów, systemami komunikacji z  klientem czy wsparciem e-commerce’u w sprawnej realizacji zamówień.

 

Natychmiastowa reakcja na zaistniałą sytuację w branży retail jest w tym momencie naszym priorytetem i obowiązkiem.

Obecnie naszym głównym celem jest profesjonalna pomoc detalistom i ochrona zarówno klientów sklepów, jak i ludzi w nich pracujących przed zarażeniem COVID-19, a także zaproponowanie rozwiązań które pozwolą naszym klientom na sprawne funkcjonowanie i długofalowy rozwój.

 

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi praktycznymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo klientów sklepów i pracowników punktów sprzedaży.

Nasze rozwiązania nie mają charakteru prowizorycznego tymczasowego. Choć ich główną cechą jest obecnie przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo oraz organizacja sprawnej

 i funkcjonalnej przestrzeni handlowej, to rozwiązania te dają szereg funkcjonalności i możliwości wsparcia organizacji procesów pozytywnie wpływających na customer experience, ograniczających koszty, podnoszących przychody i gwarantujących zrównoważony rozwój w świecie retailu 4.0.

 

 

INFOLINIA– zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 22 223 44 25

Pod tym numerem telefonu świadczymy doradztwo i pomoc w zakresie zabezpieczenia punktu handlowego, klientów i personelu sklepu przed zarażeniem COVID-19 oraz podpowiadamy w jaki sposób przemodelować obecny biznes i wprowadzić go na nowe ścieżki rozwoju.

*Pomoc doradcza jest nieodpłatna i nie wiąże się z koniecznością składania jakichkolwiek zamówień

 

ZESPÓŁ EKSPERTÓW – powołaliśmy dedykowany zespół specjalistów, który ma za zadanie służyć wsparciem w kwestiach radzenia sobie z zagrożeniami COVID -19 i organizacji efektywnego biznesu. Zespół oferuje doradztwo w zakresie przygotowania się do wyzwań krótko i długoterminowych jakie właśnie stawia nam rynek w czasie pandemii koronawirusa.

 

Zapraszamy na wywiad z naszym ekspertem Maciejem Czapiewskim dla Business Insider Polska 

Rozwiązania minimalizujące ryzyko zakażenia COVID-19

product

Stacja dezynfekująca - Automat

Pojemność 5l płynu zapewnia do 10 000 aplikacji, istnieje możliwość płynnej regulacji dozowania pojedynczych aplikacji w zakresie 0,5 - 3 ml
product

Stacja dezynfekująca

Nie wymagają instalacji i podłączenia do prądu, dzięki czemu można je umieszczać w dowolnie wybranym miejscu. Niezbędne rozwiązania do ochrony osobistej, które pozwalają zdezynfekować dłonie zarówno przy wejściu jak i przy wyjściu z obiektu.
product

Mobilna kasa samoobsługowa

Mobilna kasa samoobsługowa Clever eliminuje kontakt obsługi z kupującym i skraca czas pobytu kupującego w sklepie, przyśpieszając proces zakupowy.
product

Bezpieczna strefa kasowa

Bezpieczna organizacja strefy kasowej poprzez zastosowanie osłon boksów kasowych oraz akcesoriów dedykowanych.
product

Samoobsługowe boksy kasowe

Bezpieczna organizacja strefy samoobsługowej pozwala zachować dystans na linii klient obsługa sklepu oraz znacząco skraca czas przebywania kupujących w strefie płatności.
product

Rozwiązania dla Ecommerce.

W okresie epidemii i ryzyka zarażenia się COVID-19rozwiązania Ecommerce likwidują bariery związane z ograniczeniem dostępności oferty sklepów stacjonarnych, które dotknął całkowity zakaz handlu
product

Stacje Płatności

Stacje płatności gotówkowych i bezgotówkowych pewne i bezpieczne płatności samoobsługowe
Pobierz Broszurę COVID-19
MAGO