ROZWIĄZANIA MAGO DLA ROSYJSKIEJ SIECI DIY BAUCENTER

W miniony czwartek w obwodzie moskiewskim został otwarty pierwszy market budowlany sieci BAUCENTER.

BAUCENTER to rosyjska sieć marketów z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi, której sklepy znajdują się w pięciu miastach Rosji: Kaliningrad, Krasnodar, Noworosyjsk, Omsk, Puszkino w obwodzie moskiewskim.

Nowo otwarty market został wyposażony w regały wysokiego składowania systemu MAGO NR, nasz sprawdzony i niezawodny system ekspozycyjny.

System MAGO NR daje możliwość integracji z regałami sklepowymi. Jest także, idealną bazą do skonstruowania dedykowanej zabudowy, np. do ekspozycji akcesoriów łazienkowych, okapów kuchennych czy innych artykułów wymagających ekspozycji specjalnych.

Uwagę w markecie przyciąga aranżacja strefy przykasowej. W sklepach typu DIY to szczególnie wymagająca strefa, ponieważ większość artykułów jest sprzedawana bezpośrednio, na paletach. Jak powszechnie wiadomo przemyślane i odpowiednio zagospodarowanie tej strefy przynosi wymierne korzyści. Dla BAUCENTER specjalnie opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy dedykowaną nadstawkę paletową, która ułatwia dostęp do artykułów promocyjnych bezpośrednio z palety. Tego typu rozwiązanie zapewnia dodatkową powierzchnię składowania w strefie przykasowej, miejscu sprzedaży impulsowej.

Do BAUCENTER dostarczyliśmy boksy kasowe linii MAGO Q5. Stanowiska kasowe zostały skastomizowane do standardów sieci. W ramach tego projektu dostarczyliśmy również punkty informacyjne (infokioski), które razem z pozostałymi rozwiązaniami tworzą spójną linię z wyposażeniem marketu budowlanego.

Hipermarket DIY o powierzchni handlowej 16 000 metrów kwadratowych swoją ofertę kieruje zarówno do klientów detalicznych, jak i profesjonalnych: ekip budowlanych i wykończeniowych, serwisantów. Oprócz asortymentu materiałów budowlanych i wykończeniowych typowych dla marketów DIY, w Baucenter sprzedawane są rośliny i artykuły ogrodnicze, meble ogrodowe oraz sprzęt do grillowania.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO