Rozwiązania MAGO w OBI

Projektowanie rozwiązań ekspozycyjnych do strefy HOME &DECO to nie lada wyzwanie. 

Odpowiednio zaaranżowana strefa ekspozycyjna z artykułami dekoracyjnymi to  

kluczowy element sukcesu w biznesie. 

 

Dobór odpowiedniego wyposażenia aranżacji wnętrza handlowego wpływa na wygodę pracy personelu sklepowego oraz umożliwia sprawne i szybkie uporządkowanie towarów oferowanych na sprzedaż. Trzeba także mieć na uwadze kwestię estetyki i funkcjonalności. 

 

Dla OBI Polska opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele rozwiązań ekspozycyjnych dla produktów z obszaru HOME&DECO. Są one efektem ścisłej i bardzo efektywnej współpracy z naszym klientem. 

 

Dla uatrakcyjnienia ekspozycji towarów sprzedawanych przez OBI zastosowaliśmy różnorodne modele rozwiązań, takie jak np. stoły ekspozycyjne na kółkach. Stoły tworzą wyspy promocyjne i zostały wykonane z profilzamkniętychW celu unowocześnienia ekspozycji obudowaliśmy nasze rozwiązania laminowaną płytą drewnopodobną. Uwagę klientów sklepu przyciągają rozwiązania wolnostojące na poduszki, czy stojaki na dywany, w których dolna półka została wykonana z kraty. Do ekspozycji firan, rolet rzymskich oraz zasłon opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy rozwiązania w lekkiej zabudowie. Zostały one wykonane z cienkich profili stalowych o niewielkim przekroju, co daje wrażenie lekkości i zwiększa estetykę eksponowanego towaru. 

 

Ekspozytor na terakotę i glazurę dodatkowo został podświetlony specjalnie dedykowanym oświetleniem LED przez firmę DANLER, spółkę z grupy MAGO. Barwa światła może być dobierana do eksponowanego asortymentu, co zwiększa wrażenia ekspozycyjne i wpływa na odczucia klienta. 

 

Z kolei, regały i gondole ekspozycyjne OBI zostały uzbrojone w różnego typu akcesoria, m.in.: uchwyty na kosiarki ręczne, baterie, krany i wiele innych. 

 

W ramach realizacji przygotowaliśmy również nowoczesne punkty informacyjne, które razem z pozostałymi rozwiązaniami tworzą spójną linię z pozostałym wyposażeniem marketu. 

 

Dodatkowo w celu zwiększenia powierzchni magazynowej, na zewnątrz został umieszczony regał paletowy MAGO UX UW. Składowane są na nim towary odporne na różnorodne warunki pogodowe. W celu zapewnienia wymaganej nośności i stateczności tego regału dla każdej konstrukcji wykonywany jest projekt zawierający obliczeniową analizę weryfikacyjnąwg załączników krajowych uwzględniających dodatkowe obciążenia wiatrem i śniegiem. 

Regały składowania zewnętrznego MAGO UX UW posiadają zwiększona odporność na czynniki atmosferyczne, dzięki warstwie cynku ogniowego. 

Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się również w przypadku ekspozycji innych sekcji produktowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony mago.com i kontaktu z nami. 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.