ROZWÓJ KONCEPTU SPRZEDAŻOWEGO SUPECO W POLSCE Z WYPOSAŻENIEM MAGO

Grupa Carrefour prężnie rozbudowuje swoją markę SUPECO, która jest połączeniem dyskontu i hurtowni. Debiut marki SUPECO na polskim rynku miał miejsce w 2016 roku wraz z otwarciem sklepu w Piekarach Śląskich. Kolejny otwarto w 2017 roku w Tarnobrzegu, następny w grudniu 2019 roku w Gostyniu.

W tym roku sieć Carrefour przyspieszyła z rozwojem konceptu otwierając 6. nowych sklepów. W lipcu otwarto punkt handlowy w Jaworznie, w sierpniu w Zabrzu oraz Starogardzie Gdańskim. Kolejne dwa obiekty we wrześniu, w Bogatyni oraz Zgorzelcu. Najnowszy, dziewiąty sklep SUPECO został otwarty 29 października w Skarżysku Kamiennej.

Najnowszy sklep liczy ponad 1700 metrów kwadratowych i oferuje klientom około 4500 produktów.

Jest nam niezmiernie miło, że w nowo otwartych sklepach znalazły się rozwiązania ekspozycyjne MAGO. W sklepach SUPECO zastosowaliśmy system regałowy NX MINI, który pozwala efektywnie łączyć konstrukcje regałów paletowych (ramy, trawersy) z regałami sklepowymi w perforacji 50 mm (gondole, regały jednostronne). Plecy i wsporniki mogą być mocowane bezpośrednio w słupy ram, a różnorodne konfiguracje integracji są możliwe przy zastosowaniu dedykowanych akcesoriów.

Seria regałów MAGO NX stosowana jest głównie do realizacji magazynów wysokiego składowania, ale jest również często wykorzystywana do organizacji przestrzeni handlowej w sklepach. Zastosowanie odpowiednich typoszeregów ram i trawersów pozwala na stworzenie funkcjonalnych konstrukcji stosowanych w obiektach handlowych typu „cash & carry” czy DIY.

 

Realizacjom towarzyszyła presja czasu, ze względu na nasze zobowiązania i ustalenia z klientem. Dobry plan i szczegółowy harmonogram prac to podstawa przy tego typu realizacjach. Z naszego ponad 30 – letniego doświadczenia wynika, że zaplanowanie wszystkich szczegółów z wyprzedzeniem jest gwarancją powodzenia projektu. Dlatego udało nam się zrealizować wszystkie sklepy sieci zgodnie z ustalonymi terminami, pomimo trudności jakie wywołuje cały czas epidemia koronawirusa.

 

Sklepy sieci SUPECO są dostępne zarówno dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, jak i indywidualnych. Dzięki połączeniu dyskontu i hurtowni w SUPECO oferowany jest szeroki wybór artykułów po atrakcyjnych cenach oraz możliwość dokonania zakupów hurtowych. Sieć oferuje zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domowa.

 

Bardzo dziękujemy firmie Carrefour Polska za zaufanie.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO