SKLEP EASY AUCHAN NA STACJI PALIW BP

Dynamiczne zmiany nawyków zakupowych konsumentów oraz wzrosty sprzedaży różnorodnych kategorii zakupowych w sklepach przy stacjach benzynowych były argumentem do otwarcia punktów handlowych, w nowym formacie convenience, pod szyldem EASY AUCHAN na stacjach benzynowych BP.

Na nas spoczywała odpowiedzialność za aranżację nowej przestrzeni handlowej. Dzięki efektywnej współpracy z naszym klientem dla EASY AUCHAN opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele rozwiązań ekspozycyjnych. Zabudowa regałowa sklepu została oparta na naszym sprawdzonym systemie MAGO CX, w którym pełne tyły zostały zastąpione tyłami kratowymi. Zastosowanie takiego rozwiązania, oprócz efektu wizualnego – jasności i przestronności, pozwala na większą swobodę w ekspozycji towaru na hakach. Wykorzystanie pojedynczych tyłów wpłynęło także na zwiększenie powierzchni ekspozycyjnej. Z kolei poprzez zwiększenie wysokości regałów uzyskaliśmy większą przestrzeń ekspozycyjną na tej samej powierzchni.

W ramach naszej realizacji opracowaliśmy również rozwiązania wolnostojące, takie jak: stojak na kwiaty, czy ekspozytor na akcesoria samochodowe.

 

Klienci EASY AUCHAN bardzo dobrze oceniają sklep w nowym formacie, jak również nową propozycję asortymentową. Sporym zainteresowaniem cieszą się artykuły świeże i ultra świeże, ale także produkty bio, czy vege. Jak informuje Auchan, uznanie klientów zdobyły świeżo wypiekane pieczywa oraz możliwość zakupu owoców, warzyw oraz produktów fit.

 

Sieć BP od zawsze kieruje się zaspokajaniem potrzeb swoich klientów, a od nas oczekiwała sprawnej i szybkiej aranżacji powierzchni handlowej. Z dumą informujemy, że w pełni sprostaliśmy wymaganiom naszego klienta.

 

Dziękujemy za zaufanie BP Europa SE!

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.