Spotkajmy się na Retail Show!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania 3 stref MAGO podczas 11.Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, które odbędą się już 23-24 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI w hali nr 1.  Jesteśmy Diamentowym Partnerem tego wydarzenia i będzie można nas spotkać aż w trzech miejscach: na stoiskach C20 i C26 oraz w Perfect Store. Nasi goście będą mieli okazję zapoznać się podczas Targów zarówno z naszymi systemami regałowymi, jak i innowacyjnymi rozwiązaniami wspierającymi retail. No i oczywiście porozmawiać z naszymi ekspertami. Nie możemy się doczekać na spotkania z Państwem.

 

STOISKO C20 – MAGO & MAGO Partner

Na przestronnej powierzchni ponad 100m2 zaprezentujemy nasze systemy regałowe – m.in. regały piekarnicze, warzywno-owocowe, samoobsługowe boksy kasowe oraz inteligentny wózek CLEVER. Współgospodarzem stoiska C20 jest jeden z naszych czołowych dystrybutorów, czyli MAGO Partner. Naszym gościem specjalnym w czwartek, 24 listopada będzie Roman Szymczak, trener sprzedaży i trade  marketingu, wykładowca akademicki, autor książek o pricingu i merchandisingu. Gorąco zapraszamy do udziału w prowadzonych przez niego interaktywnych warsztatach

 

STOISKO C26 – MAGO Meeting Zone

Targi to oczywiście również znakomita okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń, potrzeb i opinii pomiędzy klientami, kontrahentami i partnerami biznesowymi. Zadbaliśmy o komfortowe miejsce do rozmów i negocjacji. Naszych gości i klientów zapraszamy na stoisko C26 do MAGO Meeting Zone, czyli przytulnej, kameralnej kawiarni. Będą tam czekać eksperci MAGO oraz rzecz jasna pyszna kawa, przy której rozmawia się znacznie swobodniej.

 

PERFECT STORE

Perfect Store, czyli Modelowy Sklep to najbardziej strategiczny punkt w całej przestrzeni targowej, stanowiący obowiązkowy przystanek dla wszystkich zwiedzających. Są w nim wyeksponowane najnowocześniejsze rozwiązania skierowane do handlu detalicznego. Tegoroczna koncepcja stanowi połączenie tradycyjnego sklepu ze sklepem bezobsługowym. I właśnie w strefie bezobsługowej pojawią się produkty MAGO – hybrydowe boksy kasowe, modułowe self-checkouty z linii QUBE, inteligentny wózek Clever oraz e-bramka. Również tam będą dyżurować eksperci z teamu MAGO.

 

 Jeszcze raz gorąco zapraszamy do odwiedzania na Targach wszystkich 3 stref MAGO.

                                                                                                          

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO