REGAŁ POLA+, WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE DLA EFEKTYWNEJ EKSPOZYCJI TOWARÓW W TWOIM SKLEPIE

Obecnie branża retail oczekuje innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają atrakcyjną prezentację towarów oraz podnoszą jakość doświadczeń zakupowych klientów. Rozwiązanie ekspozycyjne, które odpowiada na powyższe oczekiwania to POLA+. Regał ten zaprojektowany i produkowany przez MAGO wyróżnia się jako popularny i ceniony produkt na rynkach europejskich i oferuje szereg korzyści dla retailerów.

Przyciągająca wzrok ekspozycja towarów

Regał POLA+ to doskonałe rozwiązanie dla sklepów, które pragną zwrócić uwagę klientów na oferowane produkty. Dzięki przemyślanej konstrukcji zapewniona jest wysoka widoczność towarów na półkach, co przyciąga wzrok kupujących. POLA+ to idealny regał do sprzedaży towarów promocyjnych lub okazjonalnych. Pozytywne doświadczenia zakupowe klientów oraz promocje działają na korzyść sklepu, zwiększając częstotliwość powracających klientów.

Zwiększenie sprzedaży i marżowości

Regał POLA+ charakteryzuję się modułową konstrukcją (dostawki promocyjne i gondole) i dostępny jest w różnych wymiarach oraz wariantach. Dzięki szerokiej gamie powłok lakierniczych można tworzyć wyjątkowe ekspozycje towarów, podkreślając wysokomarżowe produkty. Przemyślna ekspozycja wpływa pozytywnie na doświadczenia zakupowe klienta i wydłużenie czasu spędzonego na sali sprzedaży. Skutkuje to wzrostem zysków sklepu, a w konsekwencji pozytywnie wpływa na jego rentowność.

Optymalizacja kosztów operacyjnych w sklepie

Regał POLA+ jest bardzo łatwy w towarowaniu. Artykuły można ustawiać, zarówno w kartonach zbiorczych, jak i pojedynczych opakowaniach. Ta cecha konstrukcji wpływa bezpośrednio na pracę personelu i przekłada się na wydajność operacyjną pracowników sklepu, oszczędności czasu oraz zmniejszenie kosztów placówki handlowej.

Dostosowanie do różnych kategorii i formatów sklepów

Unikalne cechy regału POLA+ pozwalają na jego wykorzystanie do ekspozycji wielu kategorii asortymentowych w bardzo różnych formatach sklepów. Dzięki różnym wymiarom, regał POLA+ znajduje zastosowanie zarówno w mniejszych sklepach typu: convenience, dyskonty czy supermarkety, jak również w formatach: DIY i Cash&Carry. Ponadto, możliwość zastosowania różnych typów półek: stalowych, drucianych, drewnianych czy szklanych pozwala na dopasowanie ekspozycji do charakteru i asortymentu sklepu.

O 14% więcej eksponowanego towaru

W konstrukcji regału sklepowego w wariancie POLA MONOFOND+ został zastosowany pojedynczy tył regałowy. Specjalnie po to, aby wygospodarować kilka dodatkowych centymetrów przestrzeni ekspozycyjnej pomiędzy profilami regału. Dzięki tyłowi MONOFOND, w zależności od formatu sklepu, udaje się uzyskać nawet do kilkudziesięciu metrów, dodatkowej powierzchni ekspozycyjnej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, gdzie opracujemy spersonalizowaną ofertę, odpowiadającą na Państwa potrzeby 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.