Wspieramy Ukrainę

Grupa MAGO S.A. całym sercem wspiera ukraińskich sąsiadów w walce o wolność i niepodległość ich kraju. Od poniedziałku na terenie naszej firmy prowadzona jest zbiórka pieniędzy, które za pośrednictwem Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej zostaną przekazane na pomoc humanitarną dla ewakuowanych Ukraińców. Zakupimy także śpiwory, koce, łóżeczka turystyczne i inne niezbędne dla działań pomocowych PCPM artykuły.

 

Działamy też lokalnie – wyposażyliśmy Gminne Centrum Pomocy Ukrainie w Nadarzynie w nasze systemy regałowe, aby ułatwić wolontariuszom składowanie i sortowanie przynoszonych przez mieszkańców gminy Nadarzyn darów. Przekazaliśmy także sprzęt AGD – pralkę, lodówkę, czajniki elektryczne i mikrofalówki, które zakupiliśmy dla relokowanych rodzin przebywających na terenie gminy Nadarzyn. Będziemy też regularnie pomagać Gminnemu Centrum w zaspokajaniu bieżących potrzeb związanych z napływem uchodźców.

 

Rodzinę MAGO tworzy wielu ukraińskich pracowników zatrudnionych w naszej polskiej centrali – zarówno na produkcji, jak i w biurze. Mamy także oddział MAGO Ukraina, z siedzibą w Kijowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z dramatycznej sytuacji, w jakiej znaleźli się nasi ukraińscy pracownicy oraz ich rodziny, dlatego objęliśmy ich niezbędną pomocą. Aktualnie we współpracy z ich przełożonymi ustalamy, jaki jest poziom indywidualnych potrzeb i dopasowujemy do nich właściwe działania.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.