CARREFOUR BIO NA WARSZAWSKIM BEMOWIE OTWARTY

W odpowiedzi na realizowaną przez Carrefour strategię transformacji żywieniowej został właśnie otwarty drugi już w Warszawie CARREFOUR BIO. Nowy sklep o powierzchni sprzedaży 198 m2 został otwarty 16 czerwca w jednym z osiedli mieszkaniowych na warszawskim Bemowie.

Aranżacja nowego sklepu została zaprojektowana na sprawdzonym systemie MAGO CX 25. 4- stronna perforacja profila nośnego o skoku 25 mm pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni ekspozycyjnej regału. Dodatkowe półki montowane do boku słupa gondoli pozwalają na ekspozycję artykułów promocyjnych. Zastosowanie odpowiedniej technologii i jakości materiałów gwarantuje wysoką wytrzymałość i nośność regałów.

W nowocześnie zaaranżowanej sali sprzedaży uwagę zwraca oryginalna wyspa warzywna z trzema poziomami ekspozycji towarów. Dzięki ażurowym półkom, których spody zostały wykonane z blachy perforowanej możliwy jest swobodny przepływ powietrza, co wpływa na dłuższe utrzymanie świeżości magazynowanych produktów. Mobilne kosze wyposażone w kółka z hamulcem zapewniają sprawne towarowanie, jak również sprzątanie ekspozytora.

 

Nowo otwarta placówka oferuje klientom wiele rodzajów produktów świeżych, takich jak: owoce i warzywa, mięso, ryby oraz napoje alkoholowe i wino. W ofercie sklepu znajdują się również produkty marki własnej CARREFOUR BIO, a także artykuły niespożywcze, np. certyfikowane kosmetyki i ekodetergenty.

Charakterystyczną cechą tego formatu sieci Carrefour jest sprzedaż produktów sypkich na wagę w duchu less waste.

Sieć Carrefour, globalnie, na wszystkich rynkach postawiła sobie za cel bycie liderem sprzedaży ekologicznej żywności, a otwarcie kolejnego sklepu w Polsce pod szyldem CARREFOUR BIO jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii transformacji żywieniowej. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że firma MAGO bierze aktywny udział w tym procesie.

Dziękujemy za zaufanie dla sieci Carrefour.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.