Carrefour City Paris Vaugirard 293

W lipcu została zakończona kolejna nasza zagraniczna realizacja – otwarcie Carrefour City w 15 dzielnicy w Paryżu.

 

„Piętnastka” jest największym regionem Paryża pod względem powierzchni jak i liczby mieszkańców. Swoje placówki mają tu cztery ministerstwa: edukacji, obrony, rolnictwa, spraw zagranicznych, kilka ambasad: Australii, Erytrei, Kuby, Libii, Panamy, Maroka, Turcji oraz przedstawicielstwo Palestyny. Znajdują się tu także siedziby UNESCO i dom kultury Japonii.

 

Było nam niezmiernie miło, że przeprowadziliśmy realizację w tak prestiżowej części Paryża. Naszym zadaniem był remodeling starego sklepu i przystosowanie powierzchni do konceptu City Carrefour. Market o powierzchni 825 m2 usytuowany jest w starej kamienicy, w której są znaczne różnice w poziomach podłogi oraz nierówne ściany. Dostosowując projekt musieliśmy bardzo dokładnie zwymiarować obiekt z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, tak żeby móc idealnie dopasować wyposażenie do wnętrza.

 

Kluczową zmianą tego sklepu była nowa aranżacja wnętrz i znacznie lepsze wykorzystanie powierzchni handlowej.

 

W ramach remodelingu sklepu, dostarczyliśmy rozwiązania wyprodukowane przez MAGO: regały sklepowe wraz z oświetleniem ledowym, boksy kasowe MARK przeznaczone do sklepów typu convenience i zabudowy drewniane. Wszystkie rozwiązania zostały wykonane przez nas zgodnie z najnowszym, efektownym konceptem architektonicznym Carrefour City.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.