Carrefour Contact we francuskim Vedene

Grupa MAGO aktywnie uczestniczy w rozwijaniu sieci sklepów Carrefour na rynku francuskim. Współpracę zaczynaliśmy od realizacji mniejszych formatów – Express i City, a zdobyte przy tych projektach zaufanie zaowocowało zleceniami na wyposażenie standardowe i dedykowane dla większych formatów – Contact i Market. Mamy za sobą pierwsze ukończone z sukcesem implementacje rozwiązań regałowych MAGO dla tych formatów. Współpraca przy  rozwoju obydwu konceptów nabiera dynamiki. Jedna z ostatnich realizacji MAGO na rynku francuskim to Carrefour Contact w mieście Vedene.

Koncepcja formatu Contact to średniej wielkości delikatesy, charakteryzujące się nowoczesnym, industrialnym designem. Naszym zadaniem było zaprojektowanie kompleksowego wyposażenia sklepowego, spójnego ze stylistyką całego obiektu. Aby uzyskać oczekiwany przez klienta efekt, sięgnęliśmy po takie materiały jak drewno czy  płyta wiórowa. Dostarczyliśmy również szereg elementów dekoracyjnych, które znakomicie komponują się z całym wyposażeniem.

Sala sprzedaży o powierzchni 770 m2 została wyposażona w system regałów MAGO CX 25 Monofond. Dostarczyliśmy m.in. regały na owoce i warzywa, regały piekarnicze, regały do strefy BIO.

Naszym zdaniem było także stworzenie strefy winiarskiej, która obejmowała zarówno ciąg regałów, jak i wolnostojącą gondolę. Dla lepszej ekspozycji oferty specjalnej na regałowych półkach, stworzyliśmy niewielkie, wykonane z płyty wiórowej moduły POS, mieszczące kilka butelek wina. Konstrukcja mini ekspozytora umożliwia prezentację produktu w dwóch pozycjach – pionowej i poziomej. Ulokowane pomiędzy standardowo ustawionymi butelkami stojaki, natychmiast przyciągają uwagę klientów, gwarantując zwiększone zainteresowanie określonym asortymentem. Również gondola została zaprojektowana tak, aby podkreślić ekspozycję win, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż. W górnej części wyspy, zamontowano pochylone pod niewielkim kątem półki, służące do płaskiej ekspozycji butelek. Rezerwę win każdego rodzaju umieszczono z kolei poniżej, w drewnianych półeczkach z ukośnymi przegródkami. Uzupełnieniem konstrukcji jest półokrągła dostawka umieszczona z obydwu stron. Design gondoli jest inspirowany stylistyką winiarskich piwniczek.

Niestandardowym elementem zamówienia była aranżacja stanowiska punktu obsługi klienta – zgodnie z wytycznymi stworzyliśmy komfortową i estetyczną przestrzeń służącą komunikacji personelu z klientami. Obudowę strefy wykonaliśmy z drewnopodobnej płyty przypominającej drewno sosnowe. Dodatkowe elementy to białe melaminowe blaty oraz poziome aluminiowe szyny wkomponowane w boczne ścianki stanowiska. 

Po stronie MAGO było zarówno wyprodukowanie całego wyposażenia, jak i jego montaż w przestrzeni sklepowej.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.