DATKOMATY zaprojektowane i wyprodukowane przez MAGO dla Mastercard i Caritas

Z satysfakcją informujemy, że pierwsze DATKOMATY zaprojektowane i wyprodukowane przez MAGO pojawią się do końca października w dziesięciu różnych miejscach na terenie całego kraju.

DATKOMATY to wyposażone w ekran dotykowy, samoobsługowe automaty umożliwiające przekazywanie zbliżeniowo bezgotówkowych donacji na akcje charytatywne prowadzone przez CARITAS POLSKA. Na ekranie darczyńcy mogą wybrać jedną z kwot donacji, bądź też wpisać własną. Następnie wystarczy zbliżyć kartę, telefon lub dowolne urządzenie mobilne z funkcją płatności by dokonać wpłaty środków. Dla wygody darczyńców w DATKOMATACH dostępne są cztery opcje językowe: polska, angielska, francuska oraz niemiecka. Donatorzy mogą wpłacać pieniądze na jeden z kilku celów wyznaczonych przez Caritas.

Tematy zbiórek są związane z bieżącymi potrzebami na całym świecie i na początek są to cztery akcje:

RODZINA RODZINIE – dla poszkodowanych w konfliktach zbrojnych.

NA POMOC BEJRUTOWI – dla poszkodowanych w wyniku wybuchu chemikaliów w lokalnym porcie.

POMOC WENEZUELI – dla cierpiących głód.

PROGRAM SKRZYDŁA – pomoc polskim dzieciom w zaspokajaniu potrzeb umożliwiających edukację na odpowiednim poziomie.

Zarządzanie DATKOMATÓW odbywa się zdalnie, dzięki czemu Caritas może w każdej chwili dodać nową zbiórkę, jeśli będzie wymagała tego sytuacja w kraju lub na świecie.

Pomysłodawcą projektu jest Mastercard, zaś partnerami: Polskie ePłatności, jako agent rozliczeniowy, oraz nasza firma, która jest dostawcą samoobsługowych automatów do zbiórki donacji. Inicjatywę wsparły także czołowe polskie firmy takie jak: PKP S.A. oraz Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL), które udostępniły atrakcyjne lokalizacje dla DATKOMATÓW w obiektach obsługi pasażerów w największych polskich miastach.

Pierwszych jedenaście urządzeń zostanie zainstalowanych w takich miejscach jak: Lotnisko Chopina w Warszawie (dwa DATKOMATY), główne dworce kolejowe w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, Bazylika Mariacka w Kołobrzegu, Parafia pw. Chrystusa Króla w Sanoku oraz Centrum Okopowa w Warszawie.

W niedalekiej przyszłości DATKOMATY pojawią się także na innych popularnych lotniskach, dworcach kolejowych oraz w często odwiedzanych obiektach sakralnych.

Jesteśmy dumni, że DATKOMATY wyprodukowane przez naszą firmę pomogą w zbieraniu środków dla najbardziej potrzebujących.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego funkcjonalność DATKOMATU.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO