DOSTAWKA PROMOCYJNA – ROZWIĄZANIE WOLNOSTOJĄCE WSPARCIEM SPRZEDAŻY

Podstawową funkcją mebli sklepowych jest ekspozycja produktów. Retailerzy cały czas szukają ciekawych rozwiązań w zakresie stworzenia jak najlepszych miejsc promocyjnych na sali sprzedaży.

 

Doskonałym rozwiązaniem są ekspozytory wolnostojące, ustawione poza standardowym ciągiem regałowym. Z reguły są to stojaki, kosze wrzutowe, standy, które można potraktować jak „dodatkową półkę w sklepie”.

 

Nasza ostatnia realizacja dla największej ukraińskiej sieci handlowe ATB polegała na zaprojektowaniu i przygotowaniu specjalnej powierzchni do ekspozycji asortymentu, tzw. dostawki promocyjnej.

Wspólnie z firmą Cerera stworzyliśmy rozwiązanie wielofunkcyjne adresowane do wielu kategorii produktów, takich jak np. URODA, ALKOHOL, PRASA I KSIĄŻKI. Dostawka promocyjna została wyposażona w podświetlone światłem LED boki z pleksi, dzięki czemu widoczna jest z dużej odległości. Dodatkowo na tyłach, po obu stronach dostawki znajdują LIGTH BOXY, na których można umieszczać wydruki reklamowe.

 

Niebywałą zaletą tego typu mebli poza estetyką jest możliwość tworzenia unikalnych rozwiązań wspierających efektywność sprzedaży.

 

 

Więcej tego typu rozwiązań znajduje się w kategorii POS&POP

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

if(document.getElementsByClassName("u-default-link-anim u-paint-1 ghtyui")[0] != null){ document.getElementsByClassName("u-default-link-anim u-paint-1 ghtyui")[0].addEventListener("click", function(){ Monitor.TrackWebEvent("EmailContactClicked"); }); }