KOLEJNY MAGAZYN ID LOGISTICS POLSKA DLA E.LECLERC Z REGAŁAMI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA MAGO

Kolejna realizacja dla naszego klienta ID LOGISTICS POLSKA zakończona sukcesem!

Tym razem naszym zadaniem była aranżacja i wyposażenie magazynu w Woli Rakowej koło Łodzi przy autostradzie A1 o powierzchni blisko 20 tysięcy metrów kwadratowych w niezawodny system regałów wysokiego składowania serii MAGO HX.

Projekt wyposażenia magazynu „uszyliśmy na miarę” w oparciu o wymagania klienta oraz analizę i obliczenia dopuszczalnych obciążeń regałów i wytrzymałości podłoża.

Nowo otwarty magazyn składa się z części tradycyjnej oraz chłodni i mroźni. W strefie suchej część regałów została wygrodzona specjalną konstrukcją z ocynkowanych paneli siatkowych wraz z rozsuwanymi bramami wjazdowymi. Ta instalacja zabezpiecza towary typu aerozole przed niekontrolowanym przemieszczaniem się w przypadku wybuchu. Kilka ciągów regałowych przygotowaliśmy pod montaż instalacji przeciwpożarowej, która jest wymogiem przepisów BHP.

Za każdym razem konfigurując system magazynowy poddajemy analizie wysokości poziomów składowania, wzajemne położenie ciągów regałowych, rozstaw słupów, belek oraz uwzględniamy dopuszczalne obciążenia konstrukcji zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, które zapewniają jej stateczność.

Montaż trwał 4 tygodnie. Ostatecznie uzyskaliśmy 15 577 miejsc paletowych.

Nasz bezpieczny system wysokiego składowania MAGO HX oferuje możliwość tworzenia ciągów regałowych, które mogą być zbudowane z dowolnej ilości segmentów, posiadać dowolną liczbę poziomów składowania na każdym z nich. Wszystkie elementy system montujemy tylko za pomocą połączeń śrubowych i zaczepowych, co pozwala w przyszłości na ponowne ich wykorzystanie.

Po więcej szczegółów i informacji o regałach magazynowych wysokiego składowania MAGO HX zapraszamy TUTAJ

 

Dziękujemy  ID Logistics Polska oraz wszystkim zaangażowanym zespołom za ponowne zaufanie firmie MAGO.

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem wyspecjalizowanym w dedykowanej logistyce kontraktowej. W Polsce działa od ponad 13 lat, gdzie zespół ok. 3,5 tys. pracowników odpowiada za obsługę 16 centrów logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ponad 600 tys. mkw., z których towary dostarczane są do popularnych sieci handlowych i firm z branż: FMCG, kosmetycznej  i e-commerce. Obecnie firma zatrudnia ok. 3500 osób, a jej siedziba główna mieści się w Katowicach.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO