Inteligentny wózek CLEVER
w drogerii JASMIN

Po pomyślnych testach inteligentnego wózka CLEVER w sklepach z artykułami spożywczymi i codziennego użytku przeprowadziliśmy udane testy w drogerii.  

Klienci drogerii Jasmin w Żurominie mieli możliwość osobiście przetestować działanie inteligentnego wózka CLEVER. Dzięki naszemu nowatorskiemu rozwiązaniu, klienci cały proces zakupów w sklepie mo przeprowadzić samodzielnie, praktycznie bez wsparcia personelu. Nasz produkt jest połączeniem kasy samoobsługowej i wózka sklepowego. CLEVER został zaprojektowany, w taki sposób, żeby był jak najbardziej wygodny i przyjazny dla użytkowania, dlatego został wyposażony w kilka innowacyjnych technologii: komputer z dotykowym ekranem, skaner, wbudowany w rączkę wózka oraz certyfikowaną wagę. Dzięki własnej torbie na zakupy klienci nie muszą kilkukrotnie przekładać zakupionych artykułów. Najpierw z półki do wózka, następnie z wózka na kasę i w końcu ponownie do wózka lub torby. To również idealne rozwiązanie w sytuacji pandemii i nakazów związanych z utrzymywaniem dystansu społecznego, ponieważ klienci korzystający z inteligentnego wózka CLEVER do minimum ogranicza kontakt z obsługą sklepu, jak również kontakt z innymi klientami w punkcie handlowym. Z wózkiem CLEVER nie stoi się w kolejce do kasy, a ścieżkę zakupową klienci mogą zrealizować samodzielnie. 

Dodatkowo CLEVER posiada inteligentny system oświetlenia LED, który informuje o aktualnym statusie kasy i trybie, w którym działa. 

Technologia CLEVER umożliwia interakcję z klientami, bez konieczności ustawiania przez drogerię wielu tradycyjnych materiałów POS. Na ekranie wózka można wyświetlać dowolne treści reklamowe, które informują o aktualnych promocjach w punkcie sprzedaży. Dodatkowo nasze rozwiązanie może sugerować zakup dodatkowych produktów – np. do proszku do prania płyn do płukania tkanin w specjalnej cenie, czy np. kupując krem danej marki, CLEVER może zaproponować dokupienie kosmetyków uzupełniających z danej serii. Wachlarz funkcjonalności naszego rozwiązania jest naprawdę ogromny. Wszystko zależy od oczekiwań i ustaleń z właścicielem sieci sprzedaży. Po więcej informacji o wózku CLEVER zapraszamy TUTAJ

Teresa Stachnio, członek zarządu sieci Jasmi 

Inteligentny wózek CLEVER to dla nas wyjątkowy sposób na testowanie nowych, innowacyjnych technologii, które mają na celu zwiększenie komfortu zakupów naszego klienta i pokazanie jak to zrobić szybciej i łatwiej. Dzięki CLEVER konsultantki z naszych drogerii mają więcej czasu na interakcję z klientami i odpowiedź na pytania dotyczące naszego asortymentu i nowych produktów.”

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.