INTELIGENTY WÓZEK CLEVER W SIECI LEWIATAN

W nowo otwartym sklepie sieci Lewiatan, na warszawskiej Woli przeprowadziliśmy testy inteligentnego wózka CLEVER.

Klienci sklepu mieli okazję osobiście przetestować działanie CLEVERA, który niewątpliwie jest przyszłością handlu.

Klienci byli pod wielkim wrażeniem, że z inteligentnym wózkiem CLEVER nie stoi się w kolejce, a dzięki własnej torbie na zakupy nie ma potrzeby kilkukrotnego przekładania produktów: z półki do wózka, z wózka na taśmę, czy z taśmy do torby. Po opłaceniu zakupów kartą wystarczy tylko odpiąć torbę od urządzenia, odstawić wózek na miejsce i opuścić sklep.

Inteligentny wózek CLEVER jest również idealnym  rozwiązaniem w okresie epidemii koronawirusem, ponieważ podczas całej ścieżki zakupowej klient jest zawsze sam. Praktycznie do minimum ma ograniczony kontakt z obsługą sklepu, jak również kontakt z innymi klientami w sklepie, a przede wszystkim nie stoi w kolejce do kasy.

CLEVER to połączenie wózka sklepowego i kasy samoobsługowej. Nasze rozwiązanie wyposażone jest w kilka innowacyjnych technologii, m.in.: komputer z dotykowym ekranem, skaner umożliwiający odczyt kodów EAN i QR oraz w certyfikowaną i legalizowaną wagę. Dodatkowo CLEVER posiada system oświetlenia LED, który informuje personel sklepu o aktualnym statusie kasy i trybie, w którym działa.

CLEVER to przede wszystkim system ułatwiający zakupy klientom, a sprzedawcom pomagający w sprzedaży i budowaniu lojalności konsumenckiej.

Technologia CLEVER pozyskuje bardzo duże ilości danych o klientach sklepów, analizuje ich ścieżki zakupowe – kiedy i jakie produkty kupują oraz które kategorie asortymentowe mają największy współczynnik odrzuceń. Dzięki temu, detaliści mogą lepiej dopasować ofertę asortymentową do oczekiwań klientów. Łatwiej jest im również zaplanować zamówienie odpowiedniej ilości towaru, a następnie zatowarować sklep.

 

 Po więcej informacji na temat naszego inteligentnego wózka CLEVER zapraszamy TUTAJ

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.