INTERMARCHE MOYVILLERS

Kolejna realizacja na francuskim rynku za nami. Tym razem zrealizowaliśmy zabudowę sklepu Intermarche w miejscowości Moyvillers.

W nowo otwartym markecie Intermarche o powierzchni 2530 m2 wyposażenie sali sprzedaży zostało zrealizowane na naszym sprawdzonym systemie CX w

standardzie 25mm z mono tyłem. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowe 40 mm powierzchni ekspozycyjnej na każdej z półek, a to z kolei przekłada się realnie na zwiększenie liczby SKU w całym sklepie.

Żeby w pełni dostosować się do oczekiwań klienta, rozszerzyliśmy nasz system MAGO CX o szereg opcji funkcjonalnych i estetycznych. Przede wszystkim zauważalnym motywem architektonicznym są specjalnie zaprojektowane dostawki i wykończenia regałów drewnem oraz ramy dekoracyjne z możliwością umieszczenia informacji promocyjnych o artykułach.

Dodatkowo zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy strefę alkoholową – regały na wino oraz strefę piwną. Zabudowa metalowa została obudowana drewnem przez co uzyskała nowoczesny i elegancki wygląd.

Realizacja marketu Intermarche w Moyvillers w stosunkowo krótkim czasie postawiła przed naszą firmą szereg wyzwań, którym udało nam się sprostać. Naszym priorytetem było zachowanie zgodności z projektem architekta sieci oraz zapewnienie terminowości dostaw, sprawnego montażu i bezpiecznej eksploatacji.

Bardzo dziękujemy za zaufanie firmie INTERMARCHE.

 

Więcej informacji o naszym systemie CX – TUTAJ

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.