MAGO V Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc

Dzisiaj jesteśmy na V Targach Produktów Spożywczych E. Leclerc uznawanych za doskonałą platformę do wymiany wiedzy z branży RETAIL oraz miejscem gdzie można porozmawiać o trendach konsumenckich.

Na wydarzeniu skupiliśmy się na prezentacji naszych najnowszych rozwiązań z zakresu nowych technologii, opracowanych wspólnie z Perfect Data.

Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudza nasz inteligentny regał, na wino który poprzez digital signage wchodzi w interakcje z klientem sklepu.

Po zdjęciu butelki wina z półki na ekranie LCD pojawia się pełna informacja o winie (szczep, pochodzenie, sugestie kulinarne). Nasze rozwiązanie informuje nie tylko o produkcie, ale jednocześnie sugeruje zakup artykułów komplementarnych.

Doskonałą funkcjonalnością naszych inteligentnych rozwiązań jest gromadzenie i zbieranie oraz przetwarzanie danych dotyczących sprzedaży w czasie rzeczywistym, np.: o której godzinie i którego dnia klienci kupują określony artykuł, gdzie (lokalizacja), które brandy czy wielkości opakowań preferują klienci. Za każdym razem nasz system rejestruje proces – podniesienie artykułu z inteligentnej półki i odłożenie go z powrotem – tzw. BOUNCE RATE (wskaźnik odrzuceń). Dodatkowo, praktycznie w czasie rzeczywistym możemy obserwować reakcje klientów na produktowe kampanie promocyjne.

Dane z inteligentnych rozwiązań, które uzyskujemy są bardzo wartościowe, ponieważ na ich podstawie można usprawnić zarządzanie obsługą sklepu lub pracą merchandiserów. A to z kolei ma wpływ na optymalizację pracy ludzi i kosztów.

Kolejnym rozwiązaniem prezentowanym na dzisiejszych targach jest boks samoobsługowy MAGO SPRINT. Boksy samoobsługowe MAGO są dużym wsparciem tradycyjnej linii kas i pozwalają na płynniejszą obsługę klientów placówek handlowych. Dzięki nim skraca się czas oczekiwania klienta w strefie płatności, co pomaga budować pozytywne doświadczenia zakupowe.

 

Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania naszymi rozwiązaniami, szczególnie z zakresu nowych technologii. Tegoroczne wydarzenie E. Leclerc zgromadziło około 200 partnerów handlowych, a imprezę uważamy za bardzo udaną. Na pewno będziemy uczestniczyć w kolejnej edycji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem i już teraz zapraszamy za rok!

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.