Nadchodzi Black Friday

Nadchodzi Black Friday, szaleństwo wyprzedaży, sklepy szturmowane przez klientów…” – to obrazy i skojarzenia z ostatnim piątkiem listopada w USA, czy Europie. Od kilku lat ta moda, czy może lepiej – okazja sprzedażowa przyjmuje się w Polsce.

 

Czy można przygotować się, podnieść poziom ergonomii powierzchni sprzedaży sklepu w perspektywie podwojenia, czy potrojenia ruchu klientów? Czy prostymi i efektywnymi metodami polepszyć dostępność do produktów, ich widoczność i ułatwić zakupy?

 

MAGO przygotowało dedykowaną ofertę produktową i systemową ułatwiającą organizację Czarnego Piątku, a często nawet Czarnego Tygodnia, który wiele sklepów wykorzystuje jako przedłużenie ostatniego piątku listopada.

 

Dzięki rozwiązaniom ekspozycyjnym MAGO można przygotować się na przyjęcie „promo hunters”, sprawić, że zakupy będą satysfakcjonujące i dla sklepu i dla klientów. Lepsza widoczność i dostępność oferty czarno-piątkowej bezpośrednio wpływa na wielkość zakupów – a taki jest cel dnia największych wyprzedaży w roku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pobierając broszurę Black Friday

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.