Nowa realizacja Go Sport

 

GO SPORT W GALERII MŁOCINY

Kolejna udana realizacja za nami. Tym razem w nowo otwartej galerii handlowej na warszawskich Młocinach zrealizowaliśmy sklep GO SPORT o powierzchni 1046 m2. Sklep tej francuskiej sieci został otwarty w zupełnie nowej aranżacji. Najnowszy koncept to część długofalowej strategii firmy, a jego zadanie polega na dotarciu do nowych klientów i młodych osób. Zmieniła się prezentacja ubrań. Postawiono na dbałość o szczegóły estetyczne i oświetlenie przyjemne dla oka.

 

Minimalistyczny design sklepu podkreśla nie tylko walory asortymentu, ale również nową strategię Client First – przejrzystą komunikację na rynku i rozpoznawalność brandu. Sklep  w Galerii Młociny został zaprojektowany zgodnie z nowymi założeniami, które mają na celu poprawę ekspozycji produktów oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej zakupom.

 

Prawie wszystkie elementy wyprodukowane przez MAGO zostały wykończone lakierem bezbarwnym, uwidaczniając tym samym powstające w procesie produkcji spawy, szlify, itp. Była to nasza pierwsza realizacja, w której lakier bezbarwny został zastosowany na tak szeroką skalę. Udało nam się osiągnąć bardzo ciekawy i jednocześnie estetyczny efekt.  „Surowa” stal perfekcyjnie wpasowała się w stylistykę sklepu, wyznaczoną przez GO Sport.

Dzięki dbałości o szczegóły w aranżacji, odpowiedniemu oświetleniu oraz nowoczesnemu wystrojowi, zakupy w nowo otwartym sklepie GO Sport będą czystą przyjemnością.

Więcej o naszych rozwiązaniach dla sklepów sportowych znajdziecie TUTAJ

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.